Ukažte ostatním, kdo jste, decentním astronáhrdelníkem se znamením zvěrokruhu.

A které jste vy? Znamení zvěrokruhu

Beran

Berani jsou osoby přímočaré. Jdou rovnou k věci. Žijí pro dnešek, jsou ambiciózní a upřímní. Rádi berou inciativu do svých rukou.

Býk

Tolerantnost býků je obdivuhodná. Jsou to stvoření, která si hlava nehlava jdou za svým cílem, kterého dříve nebo později dosáhnou.

Blíženci

Blíženci jsou veselí, nepředvídatelní a neradi žijí ve stereotypu. Nemají potíže navazovat nové vztahy nebo dělat několik věcí najednou.

Rak

K nejkomplikovanějším znamením patří právě raci, kteří jsou velice náladoví. I přes silný zevnějšek jsou uvnitř velice citliví a potřebují pocit bezpečí.

Lev

Lvi jsou vůdci zvěrokruhu. Představují ušlechtilost, jsou sebevědomí a často středem pozornosti. Vyzařuje z nich velká síla a cílevědomost.

Panna

Ačkoli jsou panny velcí perfekcionisté, jsou velmi starostlivé a empatické. Září inteligencí, realistickým pohledem a spoléhají se na svůj rozum.

Váhy

Váhy okouzlí svým šarmem, mírumilovností a společenským chováním. Usilují o životní harmonii a umí velice dobře vyjednávat.

Štír

Štíři jsou velmi loajální a udělali by pro své blízké úplně vše. Jejich charisma způsobuje, že jim lidé neřeknou ne. Je s nimi obrovská zábava.

Střelec

Střelci patří mezi nejodvážnější znamení, není tedy divu, že budívají respekt. Riskují, mívají však mnoho štěstí a potřebují hlavně svobodu.

Kozoroh

Kozorohové na sebe kladou vysoké nároky. V kariéře chtějí postupovat co nejrychleji. Jsou trpěliví, ambiciózní, pracovití a nevzdávají se.

Vodnář

Mezi největší snílky patří vodnáři. Okolí je vnímá jako podivíny, nezřídka však bývají velmi inteligentní, kreativní, dobrodružní a originální.

Ryby

Ryby jsou velice empatické, skvěle naslouchají a rády pomáhají druhým. Skvělých nápadů mají díky své fantazii plnou hlavu.