Ukažte ostatním, kdo jste, decentním astronáhrdelníkem se znamením zvěrokruhu.

Co naše zákazníky zajímá ze všeho nejvíc Často kladené dotazy

Na této stránce najdete odpvoědi na nejčastější dotazy našich zákazníků. Pokud jste ani zde nenašli to, co vás zajímá, kdykoliv nám napište na ahoj@astrosperky.cz nebo použijte náš Kontaktní formulář. Pracujeme skoro pořád a odpovíme vám proto co nejdříve budeme moci.

Jaké nabízíte produkty?

Zaměřujeme se na šperky, které vyvyšují znamení horoskopu. Aktuálně máme v nabídce pouze Astronáhrdelník – konstelace hvězd, jehož hlavním znakem je přívěsek zobrazující rozmístění hvězd v souhvězdí daného znamení.

Je doprava opravdu zdarma?

Ano, ať už si objednáte jakékoliv zboží a v jakémkoliv počtu kusů, vždy vám ho doručíme úplně zdarma. Nezáleží přitom na tom, jestli si vyberete doručení na pobočku některého z přepravců, nebo doručení až k vám domů.

Jak doopravdy funguje vrácení do 30 dnů?

Pokud jste si produkt představovali trochu jinak nebo vám nesedí, jednoduše ho znovu zabalte a zašlete na adresu uvedenou níže. Budeme rádi, když znovupoužijete obálku z recyklovaného papíru, ve které jsme zboží zaslali k vám. Ujistěte se prosím, že je na obálce nebo uvnitř ní napsáno číslo vaší objednávky, informace, že produkt vracíte, a číslo účtu, na které máme peníze převést. Dopravu vám bohužel neproplatíme, ale peníze vám pošleme na účet hned v momentě, kdy k nám balíček dorazí.

Adresa pro vrácení zboží:
Astrošperky.cz
Legipol, s.r.o.
Voroněžská 2547/1
616 00  Brno

Nezapomeňte k produktu připsat informaci, že ho vracíte, číslo vaší objednávky a číslo účtu, na které máme po převzetí balíčku převést peníze. Bez toho nebudeme moct objednávku s balíčkem spárovat a nebudeme vám moci peníze vrátit. Pro řešení podobných případů doporučujeme přiložit i e-mail nebo telefon, kde s vámi můžeme případnou situaci probrat.